دفتر تهران: 150 17 910 21 98+, نمایندگی ترکیه: 71 95 541 552 90+, نمایندگی عمان: 5706 9110 968+, نمایندگی آلمان: 475 71 599 151 49+

امنیت وب سایت

با اطمینان به کسب و کار خود بپردازید

عنوان امنیت سایت چیست و چرا به آن نیاز داریم؟

امنیت سایت یک بخش مهم از راه‌اندازی وب‌سایت‌ها است. شاید شما وب‌سایت خود را به بهترین شکل ممکن راه‌اندازی کرده باشید و بهترین محتوا هم در آن قرار داده‌اید، اما در خصوص امنیت آن چه کاری انجام داده‌اید؟ اگر سایت شما آسیب ببیند، تمام هزینه‌هایی که برای آن پرداخت کرده و تمام اعتباری که در اینترنت و کسب و کار خود جمع‌آوری کرده‌اید یک شبه از بین می‌رود.

تست نفوز

بزودی اطلاعات مربوطه بارگذاری میشود.

گزارش وضعیت

بزودی اطلاعات مربوطه بارگذاری میشود.

نگهداری

بزودی اطلاعات مربوطه بارگذاری میشود.

امنیت سایت چیست؟

امنیت سایت هرگونه اقدام و یا برنامه‌ای است که برای اطمینان از داده‌های شما استفاده می‌شود. این داده‌ها می‌تواند محتوای وب‌سایت شما و یا اطلاعات کاربران شما باشد. شما باید از این اطلاعات و داده‌ها در مقابل سوء استفاده‌ها، برنامه‌های مخرب، هکرها و دیگر تهدیدها محافظت کنید.

مواردی که امنیت سایت شما را تهدید می‌کند:

  • حملات DDoS این حملات می‌تواند به کل سایت‌ها را از کار بی اندازد و آن را از دسترس خارج کند.
  • بدافزارها: نرم‌افزارهای مخربی که سریع می‌توانند کنترل سایت شما را بر دست گرفته و خیلی سریع آن را به یک سایت مخرب و پر از ویروس تبدیل کنند.
  • هکرها: افراد و برنامه‌هایی که اطلاعات سایت شما را به سرقت می‌برند و در قبال افشا و یا استفاده مجدد از آن از شما اخاذی می‌کنند.
  • لیست سیاه: بدترین مشکلی که ممکن است برای یک سایت اتفاق بیفتد را لیست سیاه می‌نامند. با این کار سایت شما از نتایج جست‌وجو حذف شده و در لیست سیاه قرار می‌گیرد ممکن است تا ابد در همان لیست باقی بماند. در این صورت هیچ وقت در نتایج گوگل نمایش داده نخواهید شد.

امنیت سایت چه مواردی را شامل می‌شود:

  • فرایند امنیت سایت می‌تواند از سایت شما در برابر سرقت اطلاعات محافظت کند.
  • می‌تواند باعث محافظت سایت شما در قبال برنامه‌های فیشینگ و سرقت اطلاعات کاربران شود.
  • می‌تواند مسیرهای مخرب که باعث دزدیدن اطلاعات کاربران خود را از سایت شما حذف کند.
  • می‌تواند لینک‌های اسپم و محتواهای مخرب را شناسایی کرده و آن‌ها را از سایت شما حذف کند.

چرا به امنیت سایت نیاز دارید؟

 امنیت سایت به شما کمک می‌کند که وب‌سایت خود را در قبال انواع تهدیدات امن نگه دارید. سایت شما ویترین کسب و کار شما است و همواره باید برای بازدید کاربران و مشتریان شما آماده باشد. قطعاً یک سایت غیر امن باعث می‌شود که اعتماد مشتریان از کسب و کار شما سلب شده و در نتیجه باعث آسیب دیدن کسب و کار شما شود. برای اینکه بتوانید به خوبی امنیت سایت خود را تأمین کنید باید از شرکت‌های حرفه‌ای در این زمینه استفاده کنید. شرکت‌هایی که در زمینه امنیت سایت و امنیت اینترنت، خدمات و تجربیات ارزشمندی داشته و بهترین امکانات را برای شما آماده کنند.

ارتباط سریع با جورچین وب

برای سفارش خدمات نیاز نیست مراحل اداری طی کنید ! از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و سوالات خودتون رو از ما بپرسید، مشاوره رایگان یکی از خدمات ماست. ما از شروع ایده تا همیشه در کنار شما می مونیم.

جدیدترین های جورچین وب