دفتر تهران: 150 17 910 21 98+, نمایندگی ترکیه: 71 95 541 552 90+, نمایندگی عمان: 5706 9110 968+, نمایندگی آلمان: 475 71 599 151 49+

ویدیو ماركتينگ

ویدیو ماركتينگ چیست و چه فوایدی دارد؟

ویدیو ماركتينگ چیست و چه فوایدی دارد؟

ویدیو ماركتينگ برای تمامی کسب‌وکارها مفید است. فرقی نمی‌کند که شما یک کسب‌وکار کوچک هستید یا یک کسب‌وکار بزرگ، استفاده از این ویژگی می‌تواند به خوبی باعث رونق کسب‌وکار شما و بهبود برند شما شود؛ اما آیا استفاده از این ویژگی کار مشکلی است؟ آیا تا به حال یک ویدیو ضبط کرده‌اید؟

ویدئو های آموزشی

بزودی اطلاعات مربوطه بارگذاری میشود.

تیزهای تبلیغاتی

بزودی اطلاعات مربوطه بارگذاری میشود.

ویدئوهای معرفی

بزودی اطلاعات مربوطه بارگذاری میشود.

ویدیو ماركتينگ چیست؟

ویدیو ماركتينگ به معنی ساخت یک ویدیو بر اساس کسب‌وکار و یا برند شما است. شما این ویدیو را باید در به صورت گسترده در اینترنت منتشر کنید تا افراد زیادی بتوانند کسب‌وکار شما را مشاهده کنند. ویدیو بیشتر از کلمات در ذهن مخاطب قرار می‌گیرد. در واقع ارزش یک ویدیو بیش از ارزش هزار کلمه است و بیشتر آن‌ها می‌تواند مخاطب را درگیر خود کند.

 اگر شما از اصول ویدیو ماركتينگ به خوبی استفاده کنید می‌توانید به راحتی ارزش آن را هزار برابر کنید. این اساس بازاریابی ویدیویی است، شکل قدرتمندی از بازاریابی که به‌طور مؤثر مخاطبان شما را به عنوان بخشی از کمپین‌های بازاریابی شما درگیر کرده و آن‌ها به صورت منظم و پیوسته برند شما را مشاهده کرده و با خدمات و محصولات شما آشنا می‌شوند.

آیا ساخت ویدیوها برای ویدیو ماركتينگ سخت است؟

اگر بخواهیم صریح توضیح بدیم تولید ویدیو سخت نیست. با کمی برنامه‌ریزی و خلاقیت، می‌توانید ویدیوهای جذابی ایجاد کنید و مخاطبان خود را شگفت‌زده کنید. نکته مهم در اینجا ساخت ویدیو نیست، بلکه انتشار ویدیو است که کار تخصصی است. اگر ویدیو در فضا و بسترهای نامناسب منتشر شود نه تنها تأثیرگذار نخواهد بود بلکه باعث از بین رفتن هزینه و زمان شما خواهد بود.

ويديو ماركتينگ به معنای استفاده از ویدیوها برای تبلیغ و اطلاع رسانی در مورد محصول یا خدمات شما است. این نوع بازاریابی به افزایش تعامل کاربران با محصولات و خدمات شما کمک می‌کند. کاربران و مخاطبان شما می‌تواند به خوبی با استفاده از کانال ارتباطی شما با محصولات و خدمات شما بیشتر آشنا شده و به شما دسترسی داشته باشند.

چرا ویدیو ماركتينگ مهم است؟

استفاده از ویدیو به عنوان بخشی از بازاریابی، در بین مشاغل مختلف، از جمله کارآفرینان و کسب‌وکارهای کوچک، جذابیت زیادی به دست آورده است. ویدیو ماركتينگ به خوبی باعث رونق کسب‌وکارها می‌شود.برخی از این موارد عبارتند از:

  • افزایش آگاهی از برند تا 70 درصد در بین مخاطبان
  • افزایش ترافیک 51 درصد در سایت و فروشگاه شما
  • افزایش فروش 34% محصولات و خدمات
  • افزایش تعامل کاربران با برند شما در شبکه‌های اجتماعی
  • تعامل بیشتر کاربران با شما و خدمات شما
  • بهبود و افزایش فرایند درک محصول در بین مشتریان و کاربران
  • در بین مخاطبان و مشتریان خود بیشتر متمایز خواهید شد.
  • بهبود رتبه سایت و برند شما در نتایج جستجوها
  • افزایش محبوبیت در بین پلتفرم‌ها و شبکه های اجتماعی

آیا کسب‌وکار شما هم به ویدیو ماركتينگ نیاز دارد؟

شاید شما هم این سؤال را از خود پرسیده باشید که آیا کسب و کار شما هم به ویدیو ماركتينگ نیاز دارد؟ در جواب این سؤال باید گفت که این استراتژی یک ایده جدید نیست و از چندین سال قبل و حتی قبل از پیدایش اینترنت وجود داشته است. با این حال در سال‌های اخیر به دلیل افزایش بسترها و پلتفرم‌های انتشار ویدیو و استفاده گسترده مردم از اینترنت اهمیت پیدا کرده است.

در واقع دیگر ويديو ماركتينگ به عنوان بخش از برنامه بازاریابی شما شناخته نمی‌شود بلکه به عنوان یک استراتژی بازاریابی و تبلیغات اجتماعی شناخته می‌شود. دلیل این تغییر این است که استفاده از ویدیو در سال‌های اخیر به شدت افزایش پیدا کرده و می‌توان گفت که ویدیوهای تبلیغاتی بر فضای اینترنت قالب شده اند.

در سال 2017 ویدیو ماركتينگ به صدر فهرست تاکتیک‌های بازاریابی صعود کرد و به عنوان یک ابزار برای جلب توجه مخاطبان شناخته شد. تولید ویدیو نیازمند تجهیزات پیشرفته نیست و برخی از افراد با یک گوشی تلفن همراه هم ویدیوهای تبلیغاتی خود را ضبط می‌کنند. اما برای ویدیو ماركتينگ تنها ضبط ویدیو کافی نیست!

اهمیت استفاده از استراتژی درست برای ویدیو ماركتينگ

ویدیو ماركتينگ به معنی استفاده درست و اصولی از بسترها و پلتفرم‌های مختلف برای انتشار ویدیو است. شاید فکر کنید که انتشار ویدیو در شبکه‌هایی اجتماعی مثل اینستاگرام کار اصولی و مفیدی است چرا که مخاطبان زیادی دارد، اما آیا همه صفحات اینستاگرام برای انتشار ویدیوی کسب‌وکار شما مفید هستند؟

برای انتشار ویدیو و استفاده از قابلیت‌های ویدیو ماركتينگ نه تنها تولید ویدیو مهم است بلکه نوع انتشار و استفاده از استراتژی مناسب نیز مهم است. شما می‌توانید در این زمینه از شرکت‌های حرفه‌ای کمک بگیرید.

استفاده از خدمات ارائه‌شده در مجموعه جورچین وب

گروه توسعه وب‌سایت جورچین به‌عنوان یک مجموعه پیشرو و حرفه‌ای به‌صورت مداوم در حال توسعه ابزارهای خود است تا با استفاده از آن‌ها بتواند به شما مشتریان و کاربران گرامی خدمات قابل قبولی را ارائه دهند. این مجموعه در زمینه‌های مختلف قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود است. شما می‌توانید در زمینه‌های طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، امنیت سایت و تولید محتوا خدمات گسترده‌ای را از ما دریافت کنید. شما می‌توانید به راحتی پروژه طراحی سایت خود را از صفر تا صد در جورچین وب انجام دهید.

ارتباط سریع با جورچین وب

برای سفارش خدمات نیاز نیست مراحل اداری طی کنید ! از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و سوالات خودتون رو از ما بپرسید، مشاوره رایگان یکی از خدمات ماست. ما از شروع ایده تا همیشه در کنار شما می مونیم.

جدیدترین های جورچین وب