دفتر تهران: 150 17 910 21 98+, نمایندگی ترکیه: 71 95 541 552 90+, نمایندگی عمان: 5706 9110 968+, نمایندگی آلمان: 475 71 599 151 49+

طراحی اپلیکیشن

کسب و کار خود را بین دستان مشتریان خود ببرید

عنوان طراحی اپلیکیشن چیست و چه کاربردی دارد؟

طراحی اپلیکیشن در سال‌های اخیر به شدت مورد توجه صاحبان کسب و کارها قرار گرفته است. نکته جالب توجه در خصوص این موضوع این است که عموماً فکر می‌کنند اپلیکیشن به برنامه‌هایی گفته می‌شود که فقط روی گوشی‌های موبایل اجرا می‌شوند، البته این تفکر تا حدودی درست است. تمام اپلیکیشن ها صرفاً برای موبایل نیستند و شما روی انواع دستگاه‌ها می‌توانید این برنامه‌ها را نصب کنید.

اپلیکیشن آموزشی

بزودی اطلاعات مربوطه بارگذاری میشود.

اپلیکیشن فروشگاهی

بزودی اطلاعات مربوطه بارگذاری میشود.

اپلیکیشن خدماتی

بزودی اطلاعات مربوطه بارگذاری میشود.

طراحی اپلیکیشن چیست؟

فرایند توسعه و طراحی یک برنامه را طراحی اپلیکیشن می‌نامند. این اپلیکیشن ها می‌توانند روی رایانه‌ها، گوشی‌های موبایل، ساعت های هوشمند، تلویزیون های هوشمند، سرورها، بانک‌های اطلاعاتی و حتی دستگاه‌ها خاص و سفارشی نصب شوند. اپلیکیشن ها می‌توانند کارهای خاصی را انجام دهند. از محاسبه هزینه ماهانه افراد تا محاسبه حقوق و دستمزد، برنامه‌های کسب و کارها، برنامه‌های حسابداری، برنامه‌های گزارش‌گیری و میلیاردها فعالیت دیگر، همین امر سبب شده است که اپلیکیشن ها جایگاه بالایی در بین صاحبان کسب و کارها داشته باشند. در واقع این برنامه‌ها بر اساس نیاز کارفرمایان ساخته و ایجاد می‌شود.

مراحل ساخت یک اپلیکیشن به صورت زیر است:

  • جمع‌آوری نیازها که بر اساس اطلاعات ارائه شده از کارفرما جمع‌آوری می‌شوند.
  • طراحی نمونه‌های اولیه
  • آزمایش و پیاده‌سازی اولیه و رفع ایرادات و ایجاد تغییرات
  • یکپارچه سازی و نهایی سازی اپلیکیشن.

 البته این مراحل به صورت عمومی است. در عمل کار طراحی اپلیکیشن یک فرایند کاملاً مهندسی و تخصصی است. به همین دلیل هم مدیران کسب و کارها به دنبال شرکت‌ها و مجموعه‌هایی هستند که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت داشته و از تجربیات بالایی بهره‌مند هستند.

چرا باید از اپلیکیشن ها استفاده کنیم؟

طراحی اپلیکیشن برای کسب وکارها به این منظور انجام شکه یک فرایند یا یک سلسله کار به صورت اتوماتیک، بدون دخالت انسان و با کمترین خطا انجام شود. همین امر سبب می‌شود که از اشتباهات و خطرات در کسب و کارها کاسته شده و در نتیجه باعث رشد سریع کسب و کارها و در نهایت درامد بیشتر برای آن‌ها شود.

امروزه طراحی اپلیکیشن به صورت سفارشی انجام می‌شود. این فرایند یک فرآیند سریع است چرا که بصورت جداگانه و موازی بخش‌های مختلف اپلیکیشن طراحی و ایجاد می‌شوند. در حالی که شما به عنوان مدیر کسب و کار در حال نظارت روی ظاهر اپلیکیشن و بخش‌های مختلف آن هستید، بخش کد نویسی با سرعت، فرایندهای لازم را انجام می‌دهد. در همین حال نیز پایگاه داده مخصوص اپلیکیشن ایجاد می‌شود تا اطلاعات کسب و کار و مشتریان و خدمات شما در آن ذخیره شده و در مواقع مورد نیاز به کمک شما بیاید.

توسعه اپلیکیشن برای چه کسب و کارهایی استفاده می‌شود؟

فرقی ندارد کسب و کار شما چیست. اگر با مشتریان خود در ارتباط و تعامل هستید حتماً به یک اپلیکیشن نیاز دارید و در اینجا مهم بستر فعالیت اپلیکیشن است. اپلیکیشن ها ممکن است در دستگاه‌های مختلف به صورت اختصاصی و یا به صورت هم‌زمان کار کنند. این موارد به کسب و کار شما و دید تجاری شما بستگی دارد. اگر آینده نگر باشید قطعاً از اپلیکیشن هایی که هم روی گوشی تلفن همراه و هم روی رایانه نصب می‌شود استفاده خواهید کرد. این کاری است که شرکت‌های تجاری بزرگ در دنیا در حال انجام آن هستند!

ارتباط سریع با جورچین وب

برای سفارش خدمات نیاز نیست مراحل اداری طی کنید ! از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و سوالات خودتون رو از ما بپرسید، مشاوره رایگان یکی از خدمات ماست. ما از شروع ایده تا همیشه در کنار شما می مونیم.

جدیدترین های جورچین وب