دفتر تهران: 150 17 910 21 98+, نمایندگی ترکیه: 71 95 541 552 90+, نمایندگی عمان: 5706 9110 968+, نمایندگی آلمان: 475 71 599 151 49+

خدمات مارکتینگ

دریافت خدمات مارکتینگ برای بهبود کسب‌وکار

خدمات مارکتینگ

خدمات مارکتینگ امروزه بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. شما می‌توانید برای تسریع در روند دیجیتال مارکتینگ خود در سال 2021 به سراغ شرکت‌های ارائه دهنده این خدمات بروید. با این کار شما می‌توانید از یک استراتژی مناسب برای بهبود بازاریابی خود استفاده کنید؛ اما آیا می‌دانید برای این کار باید از کجا شروع کنید؟ برای فهمیدن این سؤال همراه ما باشید.

طراحی وب سایت

سئو

بزودی اطلاعات مربوطه بارگذاری میشود.

اپلیکیشن

تبلیغات

بزودی اطلاعات مربوطه بارگذاری میشود.

شبکه های اجتماعی

خدمات مارکتینگ چیست و شامل چه مواردی می‌شود؟

خدمات مارکتینگ به طور خاص به منظور دستیابی به اهداف بازاریابی ارائه می‌شود. در این فرایند با استفاده از فناوری‌ها و رسانه‌های دیجیتال و آنلاین، فعالیت‌های بازاریابی با یکدیگر ادغام شده و بر اساس کمپین‌های تبلیغاتی سازماندهی می‌شوند.

فناوری‌های دیجیتال و گزینه‌های رسانه‌ای برای کمپین‌های بازاریابی امروز شامل موارد زیادی می‌شوند.

انواع مختلف فناوری‌های بازاریابی عبارت‌اند از:

  • وب سایت‌های شرکت

وب سایت شما می‌تواند بهترین محل برای انجام خدمات مارکتینگ باشد. درواقع سایت شما ویترین کار و برند شما بوده و هرچه که بهتر و زیباتر باشد برند شما جلوه بیشتری خواهد داشت.

  • برنامه‌های موبایل

در سال‌های اخیر استفاده برنامه‌های موبایل به شدت افزایش یافته است. همه‌گیری گوشی‌های تلفن همراه هوشمند و ارائه اینترنت پرسرعت در آن‌ها باعث شده که برنامه‌های گوشی تلفن همراه به شدت در بین کاربران محبوب شوند.

  • صفحات شرکت رسانه‌های اجتماعی

قدرت رسانه‌های اجتماعی را برای ارائه خدمات مارکتینگ نباید دست‌کم گرفت. تعداد زیادی از کسب‌وکارهای آنلاین در رسانه‌های اجتماعی فعالیت دارند و به خوبی به مشتریان خود خدمات ارائه می‌دهند. صفحات اجتماعی شما باید مدیریت حرفه‌ای داشته باشند تا بهترین عملکرد را از آن‌ها دریافت کنید.

مدیریت شبکه‌های اجتماعی

یکی از بخش‌های مهم در ارائه خدمات مارکتینگ مدیریت بهینه شبکه‌های اجتماعی است. نحوه تولید محتوا و نحوه مدیریت شبکه‌های اجتماعی امروزه به امری مهم و ضروری تبدیل شده است.

 کسب‌وکارهای بزرگ برای شبکه‌های اجتماعی خود از مدیران کار بلد و تولیدکننده‌های حرفه‌ای محتوا استفاده می‌کنند، چرا که تعامل مخاطبان با شبکه‌های اجتماعی بسیار بالا است.

شما می‌توانید برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی خود از شرکت‌های حرفه‌ای در این زمینه استفاده کنید تا نگرانی در خصوص محتوا و امنیت این شبکه‌ها نداشته و به راحتی کسب‌وکار خود را گسترش دهید.

  • موتورهای جستجو

تولید محتوای سئو شده یکی از بهترین روش‌ها برای تحت تأثیر قرار دادن موتور های جست وجو است. با این کار کاربران از طریق جستجوی کلمات کلیدی به محتوای سایت شما رسیده و با خدمات و کسب‌وکار شما به خوبی آشنا خواهند شد.

  • تبلیغات

تبلیغات در فضای مجازی می‌تواند برند و محصولات شما را بیشتر در دید کاربران قرار دهد. شما باید صفحات اجتماعی هدف و سایت‌های هدف را مشخص کرده و در آن ها تبلیغات هدفمند انجام دهید.

  • ایمیل مارکتینگ

در دنیای خدمات مارکتینگ همچنان ایمیل مارکتینگ از اولویت بالایی برخوردار است. شما می‌توانید با استفاده از این فرایند به راحتی به صورت مستقیم با کاربران و مشتریان خود در تماس باشید و آن‌ها را از خدمات و محصولات جدید خود مطلع کنید.

جورچین وب

در دنیای خدمات مارکتینگ همچنان ایمیل مارکتینگ از اولویت بالایی برخوردار است. شما می‌توانید با استفاده از این فرایند به راحتی به صورت مستقیم با کاربران و مشتریان خود در تماس باشید و آن‌ها را از خدمات و محصولات جدید خود مطلع کنید.

استفاده از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات مارکتینگ

برای اینکه به راحتی بتوانید استراژی دیجیتال مارکتینگ خود را دریافت و آن را پیاده سازی کنید باید از شرکت‌هایی که خدمات مارکتینگ را ارائه میدهند استفاده کنید. مجموعه جورچین وب یکی از مجموعه های برتر در زمینه ارائه اینگونه خدمات به کاربران است. شما می‌توانید به راحتی با مشاوران این مجموعه در خصوص طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، امنیت سایت، تولید محتوا و دریافت استراتژی های مختلف صحبت کرده و بهترین و مناسب ترین روش‌ها را برای بهبود و رونق کسب‌وکار خود دریافت نمایید.

ارتباط سریع با جورچین وب

برای سفارش خدمات نیاز نیست مراحل اداری طی کنید ! از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و سوالات خودتون رو از ما بپرسید، مشاوره رایگان یکی از خدمات ماست. ما از شروع ایده تا همیشه در کنار شما می مونیم.

جدیدترین های جورچین وب