دفتر تهران: 150 17 910 21 98+, نمایندگی ترکیه: 71 95 541 552 90+, نمایندگی عمان: 5706 9110 968+, نمایندگی آلمان: 475 71 599 151 49+

تولید محتوا

خدمات و محصولات خود را به بهترین شکل معرفی کنید و به نمایش بگذارید.

کاربرد و اهمیت تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا پایه و اساس تمام تلاش‌های شما برای بازاریابی دیجیتال است. این فرایند که با نام محتوای دیجیتال نیز شناخته می‌شود مدل‌های مختلفی دارد، صفحات وب سایت‌ها، وبلاگ‌ها، اینفوگرافیک ها، ویدیوها و حتی پست‌های اینستاگرام همه از سیستم تولید محتوا استفاده می‌کنند. هدف اصلی استفاده از این فرایند جذب مشتری جدید است.

تولید محتوای متنی

برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید
بزودی اطلاعات مربوطه بارگذاری میشود.

عکاسی

برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید
بزودی اطلاعات مربوطه بارگذاری میشود.

ویدئو کلیپ

برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید
بزودی اطلاعات مربوطه بارگذاری میشود.

تولید محتوا چیست و چه کاربردی دارد؟

برندها در دنیای تجارت برای اینکه خودشان را بیشتر و بهتر به مشتریان نشان داده و خدمات و کالاهای خود را در معرض دید مشتری قرار دهند، از محتواهای مختلف استفاده می‌کنند. با توجه به رقابتی بودن دنیای تجارت الکترونیک در سال‌های اخیر فرایند جدیدی شکل گرفته است. در این فرایند مشتری‌ها بر اساس رفتاری عادی خود به دنبال محتوایی هستند که بهترین و کامل‌ترین بوده و به سؤالات و نیازهای آن‌ها پاسخ دهد. همین موضوع سبب شده که شرکت‌ها به دنبال تولید محتوای با کیفیت باشند تا کاربران بیشتری را به سایت و مجموعه خود جذب کنند.

 استراتژی‌های بازاریابی در سایت‌ها و رسانه‌های دیجیتال بر اساس همین محتوا شکل می‌گیرد. در این فرایند محتوا به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. کسب و کارها با استفاده از این محتواها می‌توانند فرایند فکری و تصمیم‌گیری مشتری را به سمت اهداف مد نظر خود هدایت کنند.

 

اهمیت تولید محتوای عالی

هر روز میلیون‌ها صفحه وب سایت ایجاد می‌شود و میلیون‌ها کسب و کار وارد رقابت با شما می‌شوند. تنها چیزی که می‌تواند کاربران را در سایت شما نگه دارد، تولید محتوای مناسب است. در دنیای رقابتی امروز یک محتوا باید از لحاظ نگارشی، محتوایی و ساختاری به بهترین شکل ممکن باشد. با این حال در سال‌های اخیر یک گزینه دیگر به این محتوای عالی اضافه شده است. یک محتوای عالی باید به خوبی بهینه سئو شده باشد تا بتواند نظر موتورهای جست‌وجو را به خود جلب کرده و آن را در صدر رتبه‌های نتایج جست‌وجو به کاربران نشان دهد.

مخاطبان امروزی به خوبی می‌توانند تفاوت یک محتوای بی کیفیت و با کیفیت را تشخیص دهند. سایت‌های که محتوای بی‌ارزش تولید می‌کنند خیلی سریع از رتبه بندی گوگل خارج شده و به سرعت شکست می‌خورند. در این بین محتواهایی که با بهترین کیفیت ایجاد می‌شوند همواره مورد پسند کاربران و حتی موتورهای جستجو هستند.

فرآیند تولید محتوا برای یک کسب و کار در ظاهر کار ساده‌ای است اما در حقیقت نیاز به سال‌ها تجربه و دانش در زمینه سلیقه یابی مخاطب و الگوریتم‌های موتورهای جست و جو دارد. افراد و مجموعه‌هایی که در زمینه تولید محتوا فعالیت می‌کنند، از تیم‌های حرفه‌ای برای ساخت و ایجاد محتوا استفاده می‌کنند تا بتوانند بهترین محتوا را به مشتریان خود ارائه داده و به راحتی باعث جذب کاربر در سایت‌هایشان شوند.

ارتباط سریع با جورچین وب

برای سفارش خدمات نیاز نیست مراحل اداری طی کنید ! از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید و سوالات خودتون رو از ما بپرسید، مشاوره رایگان یکی از خدمات ماست. ما از شروع ایده تا همیشه در کنار شما می مونیم.

جدیدترین های جورچین وب